Miltäköhän tuntuisi suudella sinua...

Ei saa kuvitella tällaisia! Hyi minua! Sata avemariaa! Ei riitä! Tuhat!
12358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Se olisi ihan mukavaa. Kaverillinen kevyt pusu huulille. Sitten heti vähän tiiviimpi pusu. Sitten muutaman sekunnin pusu.

Äänestä

Miltäköhän tuntuisi suudella sinua?
<3

Äänestä

Hah noniin voisin pussata tyttöjä ja maistella mille maistuu sellainenkin huulipuna sitten.

Äänestä

Ei saa ajatella tuommoisia.

Äänestä

noh noh ihan hauskaahan se on tyttösiä pussailla sitten ja sitten olisi kerrottavaa isännälle eli isälle

Äänestä

aikaan illasta tommosia puhua :((((((((. Ketuttaa kun ei ole kenen kanssa kokeilis edes :(.

Äänestä

Mutta jos pussaamalla vaikka suupieleen maistelee tyttöjen erilaisia huulipunia.

Minulla... kaikki kasaantuvat 2m pitkä mustan vyön karateka ja muut pojat kerääntyvät ympärilleni yleensä keskustelemaan mukavista asioista.

Äänestä

Osaan suudella ja hyvin. Voi kumpa hän suutelisi minua. Yksi ainoa suudelma riittäisi ratkaisemaan tämän meidän molemminpuolisen epäilyn toisistamme. Mutta jos kuvittelenkin kaiken omassa päässäni.

Äänestä

Hyi tosiaan. Inhoan huulia, ne kuin lepsu lehmän turpa hamuilevat jotakin. Lämmin lima tulee suuhun toisesta. Oksettavinta on, kun kieli työntyy suuhun, hiivat vaihtavat omistajaa, melkein yökkään.

Pidän suukosta nenän päähän. Ranskalaisesta hipaisutervehdyksestä. Siinä kaikki, muu on liiallista nuoleskelua.

Äänestä

Tykkäisin
Pehmeät huulet omistan
Suudella...uih (*_*)

Äänestä

En mä tietääkseni kyl ihan noin saastainen ole, mut ei voi mitään, jos niin ajattelet.

Äänestä

Miten niin hyi sinua?
Ei ole yksi tai kaksi naista jotka ovat hyökänneet suoraan suutelemaan parin tunnin yökerhoilun jälkeen, täysin vieraita jotka eivät ole ennen sitä iltaa kuuluneet omaan porukkaamme. Heistä vain yksi p jäi mieleeni ja hänen kanssaan ollaan kuin yö ja päivä eli en aio edes yrittää.

Tunnetaan jo nyt hänen kanssaan toisemme paremmin kuin yhdenkään nightclub-mimmin kanssa ennen heidän kohtaamista, eli kiinni vaan ;D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakkoajatuksia kirjoitti:

Ei saa kuvitella tällaisia! Hyi minua! Sata avemariaa! Ei riitä! Tuhat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu