Autoilijaidioottikin

kömpinyt kolostaan palstalle sontaa suoltamaan.
10123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

No palstapellehän se onkin. Ei ole mikään muuttunut.

Äänestä

Näköjään pelle ei kestä vieläkään päivänvaloa kun yöllä raapustaa typeryyksiään.

Äänestä
  • Vaihteeksi päivävuorossa palstapelle raapustaa järjettömyyksiään

    Äänestä

  • palstapelle.kanalla kirjoitti:

    Vaihteeksi päivävuorossa palstapelle raapustaa järjettömyyksiään

    Kuinkahan kanalla idiootti oikein on

    Äänestä

Palstapelle "autoilija" arto aktivoituu aina säännöllisen epäsäännöllisesti aina kun on aikaisemmat idioottimaiset höpinänsä unohtanut.

Äänestä

Ei ole palstapellen avaukset "järkiintyneet" vaikka pelle oli hoidossa.

Äänestä
  • Ei ole, koska se on ihan kanalla.

    Äänestä

Palstapelle on palstapelle, sille ei vaan voi mitään.

Äänestä
  • Ei tosiaankaan voi, ja onko tarkoituskaan voida. Pelle mikä pelle.

    Äänestä

  • näinhän_se_on kirjoitti:

    Ei tosiaankaan voi, ja onko tarkoituskaan voida. Pelle mikä pelle.

    Penis.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olis.pysyny.kolossaan kirjoitti:

kömpinyt kolostaan palstalle sontaa suoltamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu