Miksiköhän täällä joku luulee

että tänne ei naiset kirjoittele lainkaan, siis sellaiset naiset jotka ovat maahanmuuttokriittisiä?

Aika hölmöä luulla että jokainen nainen olisi ns. suvaitsevainen, kuten ilmeisesti tämä joku luulee.
9161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä täällä naisiakin kirjoittelee ja ei ole suvakkeja.

Äänestä

Et sinä ole mikään exlieksalainen nainen vaan sama peris joka tekee tänne koko ajan avauksia.

Äänestä
  • Minä ainakin olen nainen.

    Äänestä

  • Sinä siis luulet että vain yksi henkilö tekee näitä avauksia?

    Roikut ilmeisesti sitten koko ajan palstalla kyyläämässä, eli et tee mitään töitä.

    Äänestä

  • Sinut tunnistaa kuule kirjoitustyylistä.

    Äänestä

Voe tokkiinsa, se toppihi on naenen viiksistä ja puolikaljusta huolumati. Hiä jolta hiki roiskas.

Äänestä

Miksi ette osaa kirjoittaa nätisti. Onko jokapaikkaan työnnettvä likasii juttuja. Tällanen todella tuntuu kauheelta ja kuvittelette vielä olevanne sivistyneitä. En ymmärrä missä olette opiskelleet?????

Äänestä
  • Täällä on eräs peris juttujen lätkyttäjä koulinnut lieksalaisille palstakäytöstapoja. Kirjoittajat on vähitellen oppineet. Suvakki saa mitä tilaa.

    Äänestä

Suomessa on naiset saaneet osallistua maan ja taivaan asioiden hoitoon jo 110vuotta !

Kun kerran on annettu niin ei sitä niinvaan pois voi ottaa !

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Ex-lieksalainenNainen kirjoitti:

että tänne ei naiset kirjoittele lainkaan, siis sellaiset naiset jotka ovat maahanmuuttokriittisiä?

Aika hölmöä luulla että jokainen nainen olisi ns. suvaitsevainen, kuten ilmeisesti tämä joku luulee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu