hörhöt taekwondot

Ketkäs ovat nämä huumehörhöt jotka käyvät taekwondoilemassa naapurissa ?

Paikalliset seurat huomio, tuollaiset pihalle heti !

Pilaavat lajin maineen.
2148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä ääliöpariskunta voi alkaa pitämään näytösotteluita, ilmeisesti näiltä löytyy taitoa viihdyttämiseenkin :-)

Äänestä

Ei todelliset kamppailulajien harrastajat ja osaajat ole tuollaisia. Siinä leimaantui taekwondo hörhöjen takia. Aikanaan saattoi tulla kilpailukielto, jos joku kamppailu-urheilija veti jotain pataan itsepuolustukseksi eli oli parempi luikkia karkuun, kuin antaa selkäsauna, vaikka se olisi ollut ihan kohtuullista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustavyö99 kirjoitti:

Ketkäs ovat nämä huumehörhöt jotka käyvät taekwondoilemassa naapurissa ?

Paikalliset seurat huomio, tuollaiset pihalle heti !

Pilaavat lajin maineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu