pörssiin menoa ja miten hankkeissa on käynyt?
Mitkä pyramiidi-yhtiöt ovat
lupailleet
51292
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Natures oF Scandinavia lupasi Turun Konferenssissa 2003 loppuvuodesta ja helmikuulla 2004 oli myös puhetta asiasta. Eipä ole sen koommin kuulunut mitään, mutta ko. yrityksessä nyt on luvattu niin paljon muutakin ja suoraan sanottuna puhuttu paskaa ja palijon!!!
Mitä muuta kuuluu Naturesille? Minua pyydettiin mukaan lokakuussa, en lähtenyt, koska tuntui aika kalliilta. Viestistäsi päätellen tein oikean päätöksen?
Oon kuullu Ruotsista että Seven/ Natures menee tosi huonosti, on kai käymässä samaten kun Norskien T5PC!
Pörssiin ei sellaisia päästetä
Ei tommoset hujariyritykset jotka myy "paskaa" aloituspaketessa pääse kun konkurssiin, ennemmin tai myöhemmi omistajat kääntää kupin kuten T5PC