Hei! Nyt kaipailisin vähän neuvoja, ollaan menossa poikaystävän kanssa hotelliin viettämään yö, ja suunnitelmissa olisi harrastaa seksiä ensimmäistä kertaa yhdessä. Minua jännittää kovasti, koska olen viimeeksi harrastanut seksiä teininä (13v) ja nyt olen jo 21v. Miten voisi purkaa jännityksen ja miten aloittaa petipuuhat, kun on uusi kumppani kyseessä? :) Asiallisia vastauksia!
Hotelli yö
7
7154
Vastaukset
- saaaatko
Vähän ennen aamupalaa. Siihen saakka lakanoissa hengailua, unohda pornojutut.
Pitää tuntea läheisyys hieman pidempään.
-Toivottavasti menee, ota liukuvoide tai ehkäisypuikko Patentex oval , jos sun
paikat ei ota vastaan toivotusti, tai nukkuessa alkaa tunkemaan sisään...- Lomareissusta
Patentexia tuskin saa Suomesta, pitää hankkia ulkomailta, valitettavasti...
En tiedä mikä sääntösuomi tässäkin mättää. - ssaddddddddd
Lomareissusta kirjoitti:
Patentexia tuskin saa Suomesta, pitää hankkia ulkomailta, valitettavasti...
En tiedä mikä sääntösuomi tässäkin mättää.Mihin sekoitat? Tarkoitan emättimeen sulavaa ehkäisypuikkoa, joka liukastaa samalla. Myydään vapaasti apteekeissa, yli 40vuotta ollut.
Hotelli on sellainen paikka, et se tulee siellä ihan itsekseen. Siitä vain käydä rohkeasti kiinni ja hierontaa mukaan, vaatteet kyllä vähenee, jos mies on aloitteellinen ja ottaa ohjat.
- viettämään
Mun kivoin vastaava hotelliyö tapaus.
Nainen kysyi voiko hän käydä ensin suihkussa ja niin tehtiin. Sitten kun tulin suihkusta löysin naisen alastomana sängystä peiton alta. Kiva aloite/yllätys jota muistelen vieläkin. - huoneeseen
Ja jos tulee vanhempi varakasmies seuraanne ja pyytää teitä hotellihuoneenseensa niin menkää ihmeessä se kannattaa sillä sen jälkeen teillä on varaa asua hotellissa pidempäänkin.
- Anonyymi
No esileikki esim koskettelu ja luontevasti ja sano suoraan että sua jännittää se lievittää sitä
Ketjusta on poistettu 65 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1702620- 1612422
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182047Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552013Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."21702"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591414Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1961313Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2171078Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää811068Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3491002