Eilen taas katsoit mua kun ajoit ohi

Pakko kysyä miks helvetissä katsot mua?

Ootko ihastunut?
Toivon että et, olen vaikea tapaus kuten sulle on ehkä kerrottu.
4513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mikä helvetin idiootti olet noine avauksinesi?
Toivottavasti joku tappaa sinut pian pois sekoilemasta :)

Äänestä

Jaa..taisi perjantaina vahingollinen kosketus hieman vaikuttaa..

Kyllä minuakin kiukutti, kun ei uskaltanut sanaakaan sanoa.

Äänestä

Katoin vaan et vittu mikä kulahtanut urpo toikin

Äänestä
  • No, mutta sehän olin minä!!!!
    On se sullakin sama kohtalo edessä :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitähaluisit kirjoitti:

Pakko kysyä miks helvetissä katsot mua?

Ootko ihastunut?
Toivon että et, olen vaikea tapaus kuten sulle on ehkä kerrottu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu