Hoitavaan seksiin Vagisan

Kohta ei mikään luista....
396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hoitava seksi... nauratti ihan vedet silmissä :)

Jos se on hoitavaa, niin mitä pahaa siinä on jos siitä maksaa jollekin Bruno-sedälle palvelun välittämisestä?

Äänestä

Vaikuttaa hyvältä sioitukselta! Paljonko koulutus paketit maksaa? Tuleeko paljon kuppapaikkoja?

Äänestä
  • Kyllä hoitavasta seksistä tulee kuppa

    Käytä onesize kolikkokondomia saat myös tipan

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vagisan kirjoitti:

Kohta ei mikään luista....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu