Hitsin mies

Hänellä on kauniita naisia ympärillään, eipä siellä minua kaivata. Minulla on annettavana vain sydämeni pohjasta tuleva rakkaus hänelle. Se ei kuitenkaan riitä jos toinen ei tunne samoin. Tämä jos mikä on ikävää.
6232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mulle riittäis kyllä just se pelkkä rakkaus, kaikki muu on sivuseikkoja.. Ja ehkäpä just sua kaivataanki ;)

Äänestä
  • En usko. Tai sitten olisin maailman onnekkain nainen. En taija olla.

    Äänestä

ei rakkautta ole olemasa

Äänestä
  • on olemassa äidin rakkaus omiin lapsiinsa, se riittää minulle

    Äänestä

  • no joo tottakai

    Äänestä

Voi nyt hitto sentään nainen! Vaikka mitä seireenejä saattaa liehitellä ympärillänsä niin hän näkee vain sinut, pois itsesääli ja nappaa sun saalis. Ugh.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanonmitäajattelen kirjoitti:

Hänellä on kauniita naisia ympärillään, eipä siellä minua kaivata. Minulla on annettavana vain sydämeni pohjasta tuleva rakkaus hänelle. Se ei kuitenkaan riitä jos toinen ei tunne samoin. Tämä jos mikä on ikävää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu