Pelle läski homo!

Vitun pelle läski homo
4389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Teinipeelo !!!

Äänestä

Kuka/ ketkä ovat näin saatanan lapsellisia, että jutut ovat tuon otsikon kaltaisia? Mitä "miesmäistä" on nimettömänä kirjoitella ihan täyttä paskaa tänne. Kyllä tuollaisten paikka olisi vielä tiukasti äidin rinnuksilla nänni, tai tuttipullo suussa.

Äänestä

Onko karvialaiset nuukia kun siellä ajetaan suomen vanhimmilla autoilla.

Äänestä
  • No mulla ei oo uuteen autoon varaa tällä hetkellä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


homokarvia kirjoitti:

Vitun pelle läski homo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu