Mun pillu viistää maata

Viistäköön pilluni maata enää täällä olla en saata
ui
ui
U
ui
5147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Viestisi kuulostaa sairaalle.

Äänestä
  • Olikohan läppä?

    Äänestä

  • Ei vaan sairasta.

    Äänestä

  • sairastuollainen kirjoitti:

    Ei vaan sairasta.

    Niin tai nuorten läpän heittoa jota tämä paikka on täynnä. Vanhempien ihmisten eikä ehkä kannattais käydä keskustelupalstoilla, jos on noin pihalla.

    Äänestä

  • Ei nuori ok noin tyhmä. Aloitus voi olla vanhalta tai nuorelta, kummassakin tapauksessa typerää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


UiLuokseein kirjoitti:

Viistäköön pilluni maata enää täällä olla en saata
ui
ui
U
ui

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu