Ajattelin katsoa startin hiilien kunnon 300 tkm ajetusta Volvosta, malli 960 3 l koneella. Nosturi on nyt kesäaikaan käytössä mutta miten ihmeessä startin saa pois paikaltaan kun tuntuu ettei siellä ole yhtään tilaa. Jos jollain olisi antaa vinkkiä.
Starttimoottorin irroitus
Ahtaalta_näyttää
4
340
Vastaukset
- Ei_ole
kukaan tainnut joutua starttia irroittamaan.
- V90T
½miljoonassa kun vaihtaa kunnostetun tilalle niin se menee sit toiset ½miljoonaa
- vaihtaa
vaihtaa,mutta pientä vinkkiä kaivataan työhön.
- 960
Youtubesta vinkit, ei turhan helppo sittenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2195042
- 373392
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.352918Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412783- 252438
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682267Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192158Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311810Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411762Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.831438