Haluttaisiin toinen mies leikkeihin mukaan, muttei uskalla laittaa ilmoitusta, jos kutsutaan omaan kotiin... leikit leikkeinä ja todellinen elämä on jotain muuta..
Vaimolle kahta...
20
1629
Vastaukset
- motoristi750
Jos ei uskalla hakea niin eihän sitä mitään saakkaan.
- 3pyö
Tavatkaa vaikka vuokramökillä tai hotellissa
Vuokramökki on tullut kokeiltua kolmantena pyöränä olosta - nimimerkkinikin
Tuo "kutsuni" on ilmeisesti psyykkisesti häiriintynyt, joten annetaan hänen häärätä.
Mut se ilmottaa et joku haluaa sekaantua myös lapsiin joka todella törkeetä ja harhaanjohtavaa valehtelua. Sairastahan tollanen todella on.
- Kyllä-niitä-on
49vmies kirjoitti:
Mut se ilmottaa et joku haluaa sekaantua myös lapsiin joka todella törkeetä ja harhaanjohtavaa valehtelua. Sairastahan tollanen todella on.
Noita kutsutaan pedofiileiksi. Miehistä käytetään myös nimitystä "namusetä". Sairastahan tollanen todella on.
Mutta kyllä tommosia todella on. Turha moista asiaa on yrittää kieltää. Etenkin nykyisin netin kautta "saalistavat". - Todella-törkeetä
49vmies kirjoitti:
Mut se ilmottaa et joku haluaa sekaantua myös lapsiin joka todella törkeetä ja harhaanjohtavaa valehtelua. Sairastahan tollanen todella on.
Tuollaista tämän päivän Iltalehdestä:
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016060821697226_uu.shtml
Joo rohkeesti vaan haku päälle. Itte oon ollu jo kimpoissa mukana ja olen myös hakenu muita miehiä mukaan naisille. Vaan eipä ole aina ollu helppo sellasii fiksuja miehiä löytää. Itte en oo oharia tehny kertaakaan. Vaan noita tyhjän puhujia kyl on löytyny valitettavan paljon. Niin Olen kyl sitten käytettävissä jos ei sitä välimatkaa ole paljoo ym. Olen 02a.
Heh. Sähän ihme tyyppi oot kun haukut mut ees tuntematta mua. Eipä oo tullu turussa pyörittyä. Ja jos tollee haukut tää noin yleisesti ni kerroppa et millanen muuten oot ja tietty mun nimeni.
- Et-silleen
49vmies kirjoitti:
Heh. Sähän ihme tyyppi oot kun haukut mut ees tuntematta mua. Eipä oo tullu turussa pyörittyä. Ja jos tollee haukut tää noin yleisesti ni kerroppa et millanen muuten oot ja tietty mun nimeni.
Turha kierrellä. On niin monia kirjoituksia foorumilla.
Etpä kertonut mitään, mikä ei sopisi noihin kirjoituksiin/varoituksiin.
Ja 02 on Turun suunta. Ja monen muunkin kaupungin suunta. Eli vedä sä pikkupili vaan kätees ja älä levitä moista paskaa
- meiju33
Olin viime viikonloppuna Gang bang illassa ja siellä oli aktiivisia ja hyviä miehiä tarjolla.
- luulempavaan
Noin yleisesti ottaen aika monella sama fantasia ja sama ongelma, todellisuus on täysin toista kuin fantasia jossa itse ohjaa tapahtumien kulkua.
Vaikka tapaisitte jonkun miehen jossakin ihan muualla sattumalta vaikkapa tansseissa niin keskusteluissa mukava heppu saattaa seksihommissa olla törkee, tökero tai tumpelo, jotta aika lottoomista tuokin. En puhu kokemuksesta mutta noin epäilen. - AHHHHH
KYLLÄ TULEN BEIBI!
Laitas meiliä tuleen.
Täällä olisi 53v. mies joka olisi halukas jos kiinnostaa ottakaa yteyttä voitte tulla vaikka tänne.
Mistäpäin olette ?
Haluaisin tutustua avoimeen parikuntaan, seksileikkien merkeissä. Sovitaan yhteiset säännöt ja pysytään niissä, ei jännitetä vaan pidetään hauskaa! Luottamus toisiin tuo lisää rentoutta ja hyvää oloa. Pariskunta tai nainen, luotettava 47v mies tarjoaa seuraa.
Uusimaa.
Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiselle puolikkaalleni
Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j492328- 262203
Katu täyttyy askelista...
Hyvää sunnuntaita ja hyvää jatkoa jos näin...Vettä sataa, mutta hyvä vaan, ainakin kasveille.271545Näin susta unta
Teit siinä temppuja ja kurkit huomaanko. Niinkuin sun tarttis sitä epäillä. Öitä tuimalle!161514- 1241427
- 191093
Tiedätkö nainen sen tunteen
Kun toinen tulee jossain vastaan. Naama leviää hymyyn kuin hangonkeksi. Mulla on susta semmonen,tunne.71974Kauniit ihmiset ei ole sinkkuja, se on karu fakta
Ihmisessä on lähes poikkeuksetta aina jotain vikaa jos hän pysyy sinkkuna pitkään. Sori kun sanon tän näin suoraan, mut117954Mikset päästä irti ja hae apua
Mt ongelmiisi. En vaan voi ikinä enää luottaa sinuun, pelkään sinua ja toivon löytäväni jonkun muun. Rahaa sulla on saad89944Kristinusko - epätoivoinen yritys pelastaa ihmiset jumalalta
Ei ole mitään sellaista, mitä pitää "pelastua". Lukuun ottamatta tietysti ”jumalan” (sen ei jumalan, joka väittää oleva333883