Miksi sä et halua

auttaa mua vaikka tiedät et mulla on hätä :(
10237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kai sinä vessaan pääset itsekin?

Äänestä

Jos osaa kirjoittaa, niin on jo niin iso, että pitää osata ite käydä vessassa.

Äänestä

Anaalista vuotaa verta no onneksi nyt on helpottunut mutta oli kovaa kipua. Ja vieläkin on. Syöpäkö?

Äänestä
  • Peräpukamat, kultaseni.

    Äänestä

Minkälainen hätä? Ikävä?

Äänestä
  • Pippeli juuttui patterin väliin :(

    Äänestä

  • Aijaijai.Se ois kyllä pahempi jos talvipakkasella juutuis pyörätelineeseen pihalla :)

    Äänestä

  • Siis juuttuisi

    Äänestä

  • Ikävä ja paha mieli :(

    Äänestä

Pyydä,että joku heittää kylmää vettä pilille, niin se kutistuu ja saat vedettyä sen pois kivuitta.
Kandee myös soittaa 118: iin ja kakkoseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakkauseioletuota kirjoitti:

auttaa mua vaikka tiedät et mulla on hätä :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu