Kohta aukeaa kauppa paikat. Nyt kannattaa ostaa OneCoineja. Mega event on tulossa. Kannattaa ostaa pääsy lippuja. Huh huh kyllä vastustajilla hymyt hyytyy kun kuulevat huh huh uutiset. Sioittakaa.
Dupain prinssikin on ostanut 850000 startteria jalka pallon MM-kisojen rakentajille. Siinä ei pankit mahda mitään. Huono puoli on se että vuoden päästä työn tekiät lopettaa työt kun ne on niin rikkaita ettei tarvi enää tehdä töitä ollenkaan. Kyllä taas vastustajilla leuat loksahti. Prinssi joutuu ostamaan uudet 850000 startteria uusille työn tekiöille. Prinssin leuka tulee loksahtamaan.
Me emme lupaa voittoja mutta se voi olla mahdollista. Me myymme koulutus paketteja.
Karavaani kulkee ja leuat loksahtelee.
OneCoin Tiedoitus 17.0
5
173
Vastaukset
- Unohdus
Minne se apple autotallissa jäi.
Mitään ette voi (tai kevyesti voin voi vaihtaa margariiniin)- eventti116
Ilmeisesti Lontoon eventti on vahvistettu SSE areenalle, yksityistilaisuutena. Eventti siis olisi tulossa mikä yllättää minut täysin että tuonne pääsivät. Sieltä tulevat uutiset tuskin leukoja loksahtaa. Mutta tämä on minulle iso yllätys jos pitää paikkansa.
- IhanaaTyhmyyttä
Hetkeäkään en epäillyt ettei toteutuisi, vaikka olen asianvastustaja number ONE.
- Rahat pois tunkeilta lipuilla.
- Lisää hypetystä- "meillä oli Areenatilaisuus Lontoossa" helpottaa tunkitusta.
- Saadaan lisää aikaa pyramidin kopsahtamisen.
Mutta tuodaanko kyseisessä tilaisuudessa esiin jotain raskauttavaa suomalaisenlainsäädännön mukaan, lauantai näyttää sitten?
Alkaa olla aika viranomaisten puhaltaa kolikkopeli poikki, mutta uberihmeellisiä koulutuksia tulee saada myydä jatkossakin. Mutta onko koulutukselle oikeasti makaavaa asiakaskuntaa. Kyllä se poijjaat lienee, että tämä kolikkohuijaus jatkuu ja jatkuu ... niin kauan kunnes kukaan ei laita sinne rahaa enää. Sitten ne kiskaisee töpselin seinästä. Se vaan aikanan kuivuu kokoon. Mutta näemmä ei kaadu niin dramattisesti kuin Wincapita.
Lontoon eventissä kaikki neljä puhujaa hypettävät uskovaisille juuri niitä juttuja jotka he ennestäänkin tietävät, ja jotka saavat heidät "hurmokseen". Sehän on tilaisuuden "sole purpose". ;-)
Mutta siis mitään uutta siellä ei kuulla!!
Poijjaat!! Taasen!
T.AvotampioAi niin, unohtui ...
Karavaani köhii ja koira kulkee!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?591184Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11860Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75795- 53634
Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.83623Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs46554Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt33537Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36524Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43503Tietysti olen varovainen,
ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä40501