Mies, sinä kun olet niin viisas

niin kerropa miksi minä sinua vieläkin ikävöin?
4189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

koska olet rakastunut

Äänestä

Koska olet jo toisen kanssa. En voi tuhota kaverini elämää ajattlemalla vain itseäni ja sitä mitä minä voin saavuttaa tällä.

Eikö minun pitäisi olla onnellinen teidän puolestanne, vaikken voikkaan tietää teidän suhde tilanteitanne.

Enkä myös mitä tunnet tai tunnen ,ellei keskustella asioista naamatusten.

Äänestä
  • Juuri niin, mutta jos tilanne muuttuisi eri suuntaan syystä tai toisesta? Hienoa huomata, että sinusta löytyy samanlaista empatiakykyä kuin itseltäni. En voi
    myöskään tuhota. Enkä minä mikään viisas ole..kokenut vain. Vastasin kelle tahansa.

    Hyvää Yötä
    -------------
    Bye

    Äänestä

Ehkä näit silmistäni sielunkumppanisi. Ei sellaista voi helposti unohtaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vastaustaodottaen kirjoitti:

niin kerropa miksi minä sinua vieläkin ikävöin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu