Huomenta! Te ootte täällä niin ja empaattisia jokaista kohtaan ains. Tosi hieno juttu!
hyvää ja aurinkoista
jatkakaahan
695
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
sanos muuta kaffeet meinasin vetästä henkeen kun lukasin kuinka jollaki on tunnin selkeetä jaksoo ja muuta sontaa, kamalaks on menny mut sulle ok päivää. moi.
Vaikka harvoin käyn täällä, niin täyttä skeidaa multa joskus. Niist ei tarvitse kenenkään loukkaantua, kirjoitaa mitä suoli suoltaa..joskus.
Ihanaa+aurinkoista+kesäaamua.+Täällä+sateen+todennäköisyys+4%.+Lämpötila+suomalaisen+viileä+niinkun+välillä+palstallakin.
Olisko+tänään+sellainen+päivä+ettei+kukaan+haukkuisi+palstaa+ja+kirjoittajia.+Jotenkin+nurinkurista+että+joku+jaksaa+seurata+palstaa+tarkkaan+ja+kommentoidakin+jos+täällä+on+niin+kauheaa+ja+kirjoittajat+kummia+ajatuksineen.
Huomenta kaikille ja mukavaa kesäpäivää.Aamu kaffet napaan,lenkille,sitten vähän viikkosiivous juttuja,nurmikkohommia ja vastasmetsään,saunomaan ja taitaa jo ollakkin sitten päivä pulkassa.Näitä hommia olis mukava tehdä jonkun kanssa kimpassa,mutta mistäpä hänet tähän hätään nappaa.
Hyvää huomenta. Aukaise ikkunan ulos maailmaan, sisään tulvahtaa raikas ilma. On tää kesä vaan ihana, vaikka juuri nyt kylmä. Ajattelin nimittäin keittää kahvit, nousta vuoteesta ja miettiä mut ihmeellistä tämä päivä taas tarjoo. Olisi tarjolla siivoomista..äh, pyykinpesua ..äh.. pitää miettiä, siivota voi myöhemminkin, päivä paistaa nyt.
Ai kun ihanaa tässä Juoppo n:o 1 0.9 promillea vielä veressä ,vittuilut jätän sikseen ,päätäsärkee .Loppu