jo näinkin paljon. Vai ovatko nämä niitä irstaita vanhoja kaappihomoja, jotka ovat naisen kanssa, mutta salaa haaveilevat pojista. Sairas maailma.
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016061221714864_ul.shtml
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016061221714864_ul.shtml
Vastaukset 8
Vanhimmat
Enää miehille kelpaa:/
Mitä jos tulevaisuudessa naiset alkavat kiinnostua vain naisista ja miehet vain miehistä? Mitä evoluutiolle tulee tapahtumaan? Tämä samasta sukupuolesta kiinnostuminen on yleistynyt todella paljon.
Muu maailma pelastuu :)
Kelpaa ne naisetkin mutta kun alimittaiset miehet eivät kelpaa naisille
Mitä evoluutiolle tapahtuu... onnittelut päivän humoristille.
there is alot of fucked up people in the world.
Todella ikävää, että et ole päässyt homofobiastasi eroon ja et ole uskaltautunut irtautua vanhoillisista uskomuksista (kristinusko) homoseksuaalisuus on täysin luonnollinen osa luonnollista luonnon biodiversiteettiä. Terveisin: Biseksuualisesti suuntautunut.
Ei ole ihmiselämää elää kadulla ja myydä itseään ehkä pukeutuvat naisiksi eihän ne varmaan edes erota nykyajan meikeillä ja tuunauksilla.