Tämä asia on jo itseasiassa myönnetty, että meitä myrkytetään päivittäin levittämällä alumiinia ilmastoon. Tämä on muka "pelkkä salaliittoteoria" VAANKUN EI OLE. Se on jo MYÖNNETTY ETTÄ NÄIN TEHDÄÄN! Tälle pelkeilylle täytyy nyt laittaa piste, koska kyseessä on KANSANMURHA! jos joku on sitämieltä että tämä ei ole totta, niin ole hyvä, ja vie mielipiteesi muualle, kiitos! Tänne kaivataan niitä jotka uskaltavat toimia, laittaa vaikka kansanaloite, ja levittää sanaa! Tälle touhulle on laitettava piste, ennenkuin on MYÖHÄISTÄ!
KEMIKAALIVANAT: asia jolle on aika laittaa piste!
20
311
Vastaukset
- hauka.nikon.P600
Sitten vaan tehokkaat superzoomkamerat laulamaan ja todisteita hankkiman :D
- StopChemtrails
Kuvia en ota muusta kuin omasta karvaisesta pyllystäni.
- Yritäedes
Alumiini ei ole kemikaali. Jos vaikka palaisit takaisin yläasteen kemiantunneille ja koittaisit sitten uudelleen kertoa miten alumiini tappaa meidät :D
- Kauha-Guru
Aa piste spämmiäkö meinaat?
- Kauha-Guru
Äp äp äp!
- uruG-ahuaK
!pä pä pÄ
Tarjoapa todisteet, foliohattu
- wefwse
Ois kyllä kiva joskus kuulla tuommosta Haarp-musiikkia. Niinku taivallinen Apocalyptika siellä vähän selloja vetelishttps://youtu.be/H9Pv5_CLw5c?t=10. Tiiä sitten onko nuo vaan mautonta huijausta ko suomesaki muka jotku kuullu noita ääniä. Ite ennoo koskaan. Vois nauttia voista äänistä paremmin jos tietäs onko nuo aitoja vai jonkin elouvan ääniraidalta otettuja.
- hauka.mäyränä
Laitoin ihan asiallisen videolinkin saateteksteineen.. Miksi se on poistettu?
- StopChemtrails
Siis haluatko kuvia pyllystäni? Voin myös lähettää sinulle alushousuni. Niissä vasta onkin kemikaalivana.
- dumtymuu
Ne ilmassa näkyvät pölyvanat ei ole kemikaalivanoja. Mitää uutta kemikaalia ei ole levitetty ilmaan. Vaan ne on päiväntasaajalta tullutta hiekkaa joka on lentänyt atlantin yli. Etsi netistä tietoa.
- er5yery
Varmaan se autiomaiden hiekka semmoisiksi valkoisiksi ja leviäviksi risteileviksi raidoiksi muotoutuu tuolla taivaalla;) Hiekka on punertavaa.
- Skeptikko33
"Todisteet", joita tästä ilmiöstä on toistaiseksi hankittu, tulevat lähes yksinomaan salaliittoteoreetikkojen lähteistä. On kieltämättä havaittu tosiasia, että taivaalla on näkynyt jonkinlaisia vanoja, mutta niiden tarkoitus on tuskin se, mitä monet teoreetikot väittävät. Mitä suurimmalla varmuudella voidaan sanoa, että niiden tarkoituksena tuskin on ihmiskunnan depopuloiminen; tuo "operaatio" olisi yksinkertaisesti liian mittava toteutettavaksi, eikä näillä vanoilla ole ollut toistaiseksi sanottavaa vaikutusta ihmiskunnan terveyteen.
- huaka
Niin ja sitä samaa ilmaa hengittävät eliittiporukatkin.
- Eipahallamuttakuitenkin
Mitenkä ne kemikaalivanat vaikuttavat meihin? Alumiini ei muuten ole kemikaali.
- StopChemtrails
Huomasin että housuissani on ruskeaa kemikaalia ja otin siitä kuvan todisteeksi.
Ne ovat pilviä
- dyyib
Ydinsodan alkaessa suuri osa jenkkien Venäjälle ampumista ydinkärjistä tuhotaan Suomen yllä. Siinä sinulle kemikaalivanaa, hönö.
- katseylöstyhmempikinhuom
Olen nähnyt tämän saman ilmiön toistuvan jatkuvasti kuten tällä kuluneella viikollakin. "contrailvana, se normaali mikä ilma-aluksista lähtee, joka muodostuu niistä jääkiteistä sun muista, häviää taivaalta MINUUTISSA. Chemtrail jää taivaalle ja muodostaa vieläpä alumiinihiukkaskalvon nanopartikkeleista jotka leijuvat äärimmäisen pienen kokonsa vuoksi. Tämä keinotekoinen pilvi tulee sateiden mukana alas, siksi sitä levitetään taivaalle uudelleen ja uudelleen, vaikka syistä vaietaan."
eli taas oli taivas kirkas heti sateiden jälkeen päivän kaksi ja nyt on taas ruiskutettu taivas täyteen myrkkyä.Ei se myrkkyä ole. Mielikuvituksesi ei vain pysty kuvittelemaan asialle mitään sen kierompaa selitystä. Mutta se kertoo vain sinusta....
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998