Uuden poikaystävän ongelma?

MarissaMM

Mulla on uus poikaystävä joka kieltämättä on aika lahjakas ja hyvinvarusteltu, mutta kummastuttaa se ettei hän tunnu saavan erektiota muutakuin suuseksillä ja/tai aika voimakkaalla käsipelillä. Onko tämä normaalia? Enkö kiihota häntä tarpeeksi? Kaikki edelliset miehet on kyllä kovettuneet ilman kosketustakin niin siksi ihmetyttää tämä. Kiitos jos joku osaa kommentoida jotain järkevää.

16

945

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • IsotEiVaanSeiso

      Ihan perusjuttu tää on, pitäisi olla kyllä jokaisen aikuisen ihmisen tiedossa: ISO EI VAAN KERTAKAIKKIAAN SEISO KUNNOLLA IKINÄ, se on aina sellainen löysä lötköpötkö. Kokeilkaa oikean kokoista penisrengasta, se saattaa auttaa.

    • Veeveera
      • fdsdadsad

        Rengas on varma, kunhan on sopivan kokoinen tai säädettävä. Pillerit ja voiteet kannattaa jättää tilailematta, ne lihottaa lähinnä myyjien lompakkoa, erektioon tai kullin kokoon niillä ei ole hitonkaan vaikutusta.


      • Anonyymi
        fdsdadsad kirjoitti:

        Rengas on varma, kunhan on sopivan kokoinen tai säädettävä. Pillerit ja voiteet kannattaa jättää tilailematta, ne lihottaa lähinnä myyjien lompakkoa, erektioon tai kullin kokoon niillä ei ole hitonkaan vaikutusta.

        No kyllä taatusti auttaa, kun on oikea pilleri, eli sildenafil, viagra ym.


    • eikiinnostasss

      Voi olla jännittynyt liikaa tai sitten homomies

    • rynkkysika

      Varmaan sulla liian väljät paikat ettei kiihota jos usean miehen rynkytettävänä ollut

      • Voi hyvänen aika sua rynkkysika. Ei ne naisen paikat väljisty vaikka takana olisi synnytyksiäkin. Nimimerkillä 36 v rynkyttänyt ja eukko on yhä piukka kuin nuorenakin.


    • rynkkysika

      lörppö jos pillu nii ei siinä komealla isokaluisellakaan seiso, ei siinä viitsi karvaiseen pilluun
      laatunestettä laskea hyvin muodostuneesta kyrvästä ja roppakin kiinteä

      • Pikkanenkappeli

        Pillun väljyys se on pienimunasten panettelua..


      • Anonyymi

        Si se täytynee olla miehessä enemmänkin vikkaa jos nui ajattelee pitäs varmaan vaa siukin pitäytyä niisä miesten persreis


    • näin.se.meneeM

      Sinussa ei tietenkään ole mitään vikaa. Miehet vain ovat erilaisia, toisella ottaa eteen herkemmin, toisella vaikeammin. Mutta niinhän naisetkin ovat erilaisia. Yleensä se on ihan biologinen juttu. Tuskin sille mitään voi tehdä. Neuvoja on kyllä laatikollisittain, mutta ei ne muuta asiaa.

    • tositonnnn

      Toiset astutusautomaatteja ja toiset fiksuja ei heti kyrpää antamaan reikiin

    • näinonnäreet

      Jos on suuseksiin tottunut, ei muuten toimi!

    • PahatTavat

      Tottunut nettipornoon ja runkkaukseen?

    • Sildenaman

      Kyllä asialle voi tehdä vaikka ja mitä. Syyt tuohon voi olla hyvinkin monenlaiset. Ensin pitäisi tietää mm. miehen ikä.
      En ryhdy enempää diagnosoimaan. Itselläni tuli kausi, että kalu ei vaan kovettunut juuri koskaan täysin kovaksi. Homma tuli niin salakavalasti, että en itse tajunnut ennen kuin tuli täysfloppi. Sitten aloimme puhumaan vaimon kanssa asiasta.
      Hyvin pian päätimme, että puhun asiasta työpaikkalääkärille. Sain pillerit.(Sildenafil). VAU! Mikä tunne, kun pitkästä aikaa kalu oli kova kuin kivi!! No siinä vähän aikaa mentiin pillereiden kanssa. Edes puolta pakettia en syönyt, kun huomasin vehkeen toimivan taas kuin ajatus. Pillereitä ei juuri sen koommin ole tarvittu, ja seksi sujuu taas niin kuin vuosia sitten suhteen alku aikana.
      Liekö pillerit venyttäneet verisuonia tai sitten tapahtui jokin psyykkisen lukon aukeaminen. Mene ja tiedä, mutta tulos on hyvä. :)

    • Anonyymi

      Onkelma on korvien välisä en miekää turha päitä seisota mu oikean lain kosketus ihan minne tahansa kehoon ni ei tartte miettiä ottaako etehe vaiko eikö

    Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      35
      2226
    2. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1303
    3. Arvaa mitä mies

      Aion pilata elämäsi totaalisesti. Kyllä, totaalisesti.
      Ikävä
      56
      1288
    4. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      36
      1226
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1171
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      39
      884
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      122
      769
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      31
      721
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      21
      572
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      55
      565
    Aihe