Persujen ja Stubin aika on OHI :D

Kannatus puolittui ja Stubbi sai kenkää. Soinin huijaamat urpot. Stubbi vei rahansa Panamalle.
7122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Li Andersson on uuden ajan symboli. Timo Stubb ja Alexander Soini ovat menneen ajan symbolit.

Äänestä

Stub on hieno mies ja hänellä on mahdollisuuksia vaikka mihin. Uskon, että kohta aukeaa Stubille paikka, joka on hänelle sopiva!

Äänestä
  • Kyllä porvarit aina jonkun suojatyöpaikan toisilleen keksivät.

    Äänestä

  • 010011010010110110 kirjoitti:

    Kyllä porvarit aina jonkun suojatyöpaikan toisilleen keksivät.

    Linnaan joutaa koko sälli.

    Äänestä

Stubbin tulevaisuus on sirkuspellenä ja Soini tekee itsestään pellen aina kun avaa suunsa, säälittäviä luusereita molemmat.

Äänestä

Pellet ovat humaaneja ja lapset pitävät heistä. SSS:sta ei voi sanoa kumpaakaan.

Äänestä

Näin se näyttää olevan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SoiniJaStubb kirjoitti:

Kannatus puolittui ja Stubbi sai kenkää. Soinin huijaamat urpot. Stubbi vei rahansa Panamalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu