Ihmisten ilkeät kirjoittelut näille palstoillen? Rasistiset pellet haukkuu koko ajan kantaväestöä ja maahanmuuttajia. Ei työt kiinnosta heitä ja ovat vain kateellisia esim. maahanmuuttajien töistä ja kun he voivat VAIKKA seurustella paikallisten nuorien kanssa. Lorvivat vain ja ajelevat saksalais valmisteisilla auton romuillaan abc-asemalleen rorvimaan ja kokakoliaan nauttimaan. Missä on näiden lotrijoiden moraani?
Mistä johtuu?
pötövskiv
897
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Näiden lieksalaisten romukuskien maailma on hyvin pieni. Se on kokonaisuudessaan ABC -asemalta satamaan. Sen alueen sisällä on koko heidän elämänsä. Heidän älykkyytensä on vieläkin pienempi. Se riittää möläyttelemään vain tyhmiä yksittäisiä sanoja mamuista, homoista ja periksistä. Töissä heistä ei ole ollut kukaan koskaan eikä tule koskaan olemaankaan. Koulunkäynti ei ole heitä kiinnostanut, vaan he ovat valinneet elämäkseen ikuisen tyhmyyden ja satamasta ABC:lle kulkevan reitin.
Elä+huolestu+somaalit+elätää+sinut,niistä+on+huikeet+10%töissä,Somaalit+Suomen+uusi+Nokia.Turkkilaisista+33%yrittäjiä+Suomessa,Somaaleista+0%+jos+ei+lasketa+kultturi+tulkkeja.
No siinäpä taas esimerkkiä siitä, millainen lähes hysteerinen viha kumpuaa omaa väkeä kohtaan. Vaikuttaa jopa vaarallisen sairaalta. Nämä ihmiset on koulukiusattuja, tai muuten järjellisesti vajaita.
Niinhän pöljiä seurannut kertroi. Romukuskit ovat järjellisesti vajaita ja koulukiusattuja. Ehkä eivät kuitenkaan vaarallisen sairaita. Apua heille pitäisi jotenkin saada.
Liekalainen perispoekka rassaa vuan bemukassa serkkupoejjan peräreekää ja naattii wunteripaummin hajusta.
Luulen , että kommentit paranee, jos aloitukset paranee. Aloittakaa parempia aloituksia.
Suomi on Euroopan peräkammari.Olemme siis kaikki periksiä.
aloittaja on suvakkikokakolailija heheheheheh