Reilun 8 tuumaa omistava kaverini lahjoitti minulle pieneksi käyneen pumppunsa. Oma kullini jättää sinne pari senttiä kasvunvaraa, mutta oivalsin, että kassini sopivat sinne imutukseen ja nytkin istun pumpun sylinteri täpötäynnä siemensäkkiäni. Olen huomannut, että pumppauksen jälkeen munat ovat turvonneet ja kasseihin on kertynyt jotain solumehua joten ne onkin sitten melko upeat ja piiitkällä roikkuvat. Pitänee etsiä pumppu jossa on suurempi sylinteri, kun kokemus kasvaa.
Kysymys: onko siitä haittaa kiveksille, itsestä kyllä tuntuu, että se stimuloi koko seksitunteita?
Kysymys: onko siitä haittaa kiveksille, itsestä kyllä tuntuu, että se stimuloi koko seksitunteita?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei välttämättä , kunhan ei liikoja yritä.
Ei se tunnu kivuliaalta vaan päinvastoin kivalta!
Kun malttaa olla laukaisematta, niin kiimaa riittää, jos vain muuten on tilaisuutta, askarrella tuollaisia touhuja vaikka pitkin päivää ja jos herää yöllä kesken unien voi aina omistaa pienen hetken kullin, pallien ja persläven treenaamiseen!
Samalla kun voimakkaalla hieromakoneella "tärisyttää" pumppua niin orkku tulee kulliin koskematta, itsellä tuli eka kerralla vahingossa, oli sitten siivottava lattialla aika kasa :)
Suht pienet pallit, mutta hyvä jos toimii
ei ne pallit yhtäaikaa pumppuun tarvi mennä, ensin toinen ja sitte toinen..