Tänään kello 15,37 pysäköi yksi helvetin herranterttu mopoautonsa osuuspankin automaatin eteen keskelle käytävää niin että juuri pääsin autoni ajamaan ruutuun. siinä on mielestäni pysähtymis ja pysäköinti kielto sen automaatin edessä.ilmeisesti tämä mopoauto ei omaa kääntyviä eturenkaita ja kuljettaja lukutaitoa. jos tuo kyseinen juippi edes osaa lukea niin perustele pysäköintisi. seuraavan kerran työnnän sinut kylmästi autoni puskurilla pois ja kaadan muovikoppisi
MOPOAUTOSANKARI
4
356
Vastaukset
- KumarraHuora
Kuinka pelkuri ja sosiaalisilta kyvyiltään rajoittunut entinen koulukiusattu ihmisroska ihmisen täytyy olla jos ei voi huomauttaa toista mikäli hänen autonsa on tielläsi? Siitä olisi voinut olla enemmän hyötyä kuin säälittävän katkerasta viestistäsi.
- Asesoite
Joo tän viestin kirjoittaja on kuulu homo Virroilta.
- eiuskalla
Niin ja live-elämässä on harmaa hiirulainen ja myötäilevä pelkuri, täällä vaan uskaltaa nimettömänä vuodattaa, muualla ei sano mitään. Kannattais vähän käydä muuallakin kuin ajella kodin ja osuuspankin väliä kerran viikossa, vois mieli vähän avartua.
- SurkiaOOTite
Alaikäseen jos käyt kiinni homo niin se on vähintään 1000€ sakkoa perkele ettäs tiärät ruskeenreiänritäri .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723103
- 602814
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322385- 792208
- 602033
- 952016
- 121606
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171567Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301410Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?351398