empä ole koskaan kuullutkaa et musiikki kuunneltaisiin et minkänäköinen artisti sattuu olemaan... silloihan Mick Jackher ura olisi loppu ennenkuin oisi alkanutkaa... ja janille sopii ks.laiset kappaleet... ja hyvin sillä näkyy kysyntää olevan keikkoja ja televisio esiintymisiä.... ja ei sitä menestystä ks. alalla kauneudellakaan ole saatu, vaikka samasta pisteestä aloittaisikkin kuin jani aloitti... mutta turhaa tästä on kiistellä pysytään asia kannalla eix jee.....
artista jw
3
514
Vastaukset
- symppis
Olen ollut työni puolesta tekemisissä Janin ja näiden muiden (Antin ja Hannan) Idolsien kanssa ja täytyy sanoa, että Jani on niistä kaikista "symppiksin". Hän on semmoinen maanläheinen, tavallinen ja perusmukava kaveri, ei tuo itseään turhaan esille, mutta hänellä riittää aina aikaa ja jokunen mukava sana jokaiselle, joka menee hänen kanssaa juttelemaan. Minusta Jani on enemmänkin syrjäänvetäytyvä kuin taas sellainen, joka tuo itseään turhaa esille.
- nainen vaan..
sellasen kuvan minä olen myös saanut janista.jos todellakin olet janin kanssa tekemisissä niin saat olla todella onnellinen.kumpa minäkin voisin olla "enemmän"kuin ihailija. ystävä esim.
- ystävä
nainen vaan.. kirjoitti:
sellasen kuvan minä olen myös saanut janista.jos todellakin olet janin kanssa tekemisissä niin saat olla todella onnellinen.kumpa minäkin voisin olla "enemmän"kuin ihailija. ystävä esim.
Jani on symppis. Ihan kaikille. Lämpimämpää ihmistä saa hakea.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?692489Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U842384Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut172110Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä401755Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai841712Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1161684Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2581555Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251027Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he322984Unelmia Italiassa: Totuus Ralph-pojan kanssa pitkästä ajomatkasta Italiaan
Viime kesän kynnyksellä Kikotin-matkailuauto lähti tien päälle ja matka halki Euroopan kohti Italiaa starttasi. Tämä oli4840