Pyykkimuija on pessyt

nelikirjaimisen miehen ja omat vaatteensa, koska he lähtevät yhdessä pian lomareissuun. Kämppä siistiin kuntoon ja silleen, että on hyvä palata takaisin :) Reissun jälkeen sitten uutta pyykkiä.
5143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siis ne miehen vaatteet :)

Äänestä

Pesitkö biksut myös ?

Äänestä
  • Tietenkin!

    Äänestä

:D Senkin käärme

Äänestä
  • Mikä käärme... Höh :) Just istahin hetkeksi, ennen kuin imurointi ja luutuaminen jatkuu. Sohvatyynyt ja torkkupeitot pesukoneessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainenvapaalla kirjoitti:

nelikirjaimisen miehen ja omat vaatteensa, koska he lähtevät yhdessä pian lomareissuun. Kämppä siistiin kuntoon ja silleen, että on hyvä palata takaisin :) Reissun jälkeen sitten uutta pyykkiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu