Onko kellään tietoa kuinka voisin "auttaa" tyttöystävääni...Olemme seurustelleet 2 kk:ta ja olen huomannut, että tyttöystäväni ei tunne oikeastaan mitään, kun työnnyn hänen sisäänsä..ja tämän hän onkin myöntänyt minulle. Ei kuulemma aikaisemminkaan ole tuntenut! Hän kyllä tuntee kaluni sisällään, mutta ei tunne samananlaista mielihyvää kuin klitoriksen hieronnassa.
Mistä tässä voisi olla kyse ja voiko sitä "parantaa" millään? Voisiko syy olla kivuliaassa ekassa kerrassa?
Varmaankin naispuoliset ihmiset osaavat vastata tähän paremmin!
Mistä tässä voisi olla kyse ja voiko sitä "parantaa" millään? Voisiko syy olla kivuliaassa ekassa kerrassa?
Varmaankin naispuoliset ihmiset osaavat vastata tähän paremmin!
Vastaukset 4
Vanhimmat
laita vehkeesi oven ja karmin väliin samalla käske morsiantasi potkaista ovi kiinni odottakaa puoli tuntia ,että turvotus nousee pintaan ja kokeilkaa uudelleen petihommia.
hommaa isompi koko keinomuna,laita se omas päälle .ja kokeile pitkään.
Erotiikkaliikkeissä myydään erillaisia ja muotoisia "sukkia" jotka laitetaan peniksen päälle, samoin kuin kondomi. Niissä on nystyröitä ja juonteita, jotka lisäävät naisella seksin tuntua ja nautintoa. Ylensä ne ovat valmistettu erittäin pehmeäasta silikonista/kumista.
Sukka voi viedä tosin sinulta tunnon, mutta lisää sitä naisellesi huomattavasti.
Harva nainen saa emätinorgasmia, vaan usein siihen tarvitsee muutakin.
Itse ainakin hieron aina samalla klitoristani (joko käsin tai hieromasauvalla) kun poikakaverini on sisässäni.
Ennen aloin yhdyntään liian aikaisessa vaiheessa ja siksi mies sisässäni ei tuntunut juuri miltään. Varmista siis, että naisesi on todella kiihottunut ja märkä sekä suorastaan janoaa jotain sisäänsä ennen kuin työnnyt häneen. Silloin luulisi jo tuntuvan.