Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vaimosi/tyttäresi

.......pikkarit vaihtoon ! Naiseni tuoksuvat Sinulle käyttöön !
10331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Olen kiinnostunut vaihdosta, mutta haluan vaimoni pikkarit takaisin, spermattuna.

1Äänestä
  • Itsellä samoja mielitekoja ;)

    Äänestä

  • Aloittaja

    Pikkareille kirjoitti:

    Itsellä samoja mielitekoja ;)

    Mielitekoja ,mikset toteuta ????

    Äänestä

Aloittaja

......sopiihan se !

Äänestä

Oikeesti?! Yök!!!

Ja jos joku on niin sairas, että lähettelee tyttärensä pikkareita, niin hankkiudu mahdollisimman nopeasti hoitoon!!!!

Äänestä

Kuka maksaa käytetyistä ja spermaantuneista pikkareista?

Sellaisista, jotka olleet jalassa ja joihin spermat on panon jälkeen lurpsahtaneet!!

Äänestä
  • Ei kukaan!!! :D

    Äänestä

Menkää insestisairaat hoitoon

Äänestä

voih...lähetän sulle litimärät pikkarini !!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_10970630 kirjoitti:

.......pikkarit vaihtoon ! Naiseni tuoksuvat Sinulle käyttöön !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu