Olen 39 vuotias maaahanmuuttovastainen ja aktiivinen MV lehteen kommentoija. En ole koskaan ole ollut naisen kanssa sillai?
Asun äitini kotona ja voisin tavata kun hän on sisarensa luona. Voiko tätä kautta tavata naista? Ei tarvitse pyykätä tai silittää, äitini pesee pilottitakkini ja maastohousuni.
nimimerkillä: Liedenpohjan Sankari
Mistä saisin naista?
11
572
Vastaukset
- hetikiinnostuin
Lukeeko rystysissä 88? Osaatko A) 10 - 20 sanaa B) 20 - 30 sanaa C) 30 - 40 sanaa? Onhan sulla maihinnousukengät? Ethän peseydy liian usein? Istutko päivät kellarissa tietsikalla? Onko tatskoja? Olethan nahkapää?
- Liedenpohjansankari
On, D, en, joo,joo,joo
- jonna.männistö.google
OLET HUONO SUVAKKITROLLI. Käy Jonna männistön haudalla, ja vie sinne kukkia.
- ramin.azimi.google
Joo, Aina löytyy näitä suvakkeja jotka palvovat tappajamamuja.
- riikii
Kuule kysy maitonaama tapiolta. Kukaan nainen ei anna sille on niin lapsellinen mies sinulle se antaa kapeeta peppua.
- tule.stadiin
Täällä on paljon sinulle sopivia lyhyttukkaisia naisia. Hieman pyyleviä ja persjalkaisia mutta ei kai se haittaa.
- Rintavareiteväpersevä
Isoperseiset naiset on aina puutteessa kysy niiltä jos saisit menettää rehevälle naiselle poikuutesi.
- SonniHaussa
Hei! Joko sinä aloittaja olet löytänyt sen naisen itsellesi,vai haetko vieläkin. Tule meidän kesämökille tänäiltana kun vietämme siellä tyttöjen iltaa kaverini polttareiden merkeissä. Olisi kunnon karjuille nyt käyttöä.
- piloottitakki
Tarvitset kuumaa tantra seksiä, niin kuin soinille ehdotettiin...pelkkä nettiporno ei riitä vaan tarvitaan oike fyysinen kontakti naiseen...muuten muutut timon näköiseksi...
- puovalkonen
Nussikaa nyt sitä virtain maitonaama tapioo. Sitä ämmän näköistä valkonaamaa joka on kuin lakana. Vittumaisen näköinen naama miehellä ei saa pillua.
- Arskatehtaalla
Eikö saa kettua vitosella.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,1314665- 213460
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu303393Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt493230Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka513015Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1222839Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod192594Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132325- 92239
MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142135