Pian saadaan lukea kattava raportti Jussin vietosta kaukana Australiassa. Tietenkin sensuelleilla selfieillä höystettynä. Melkein pakahdun jännityksestä mutta pakko jaksaa odottaa vielä päivä tai pari.
Jussi Ausseissa
maailmanvalloitta
231243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
http://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/nain-tupakointi-muuttuu-uuden-lain-myota-askeihin-karuja-kuvia-tupakointi-alaikaisia-kuljetettaessa-kielletaan/5958004
Kuinkahan Ausseissa?
Älkää kääntäkö veistä haavassa. Kyllä ne sensuellit kuvat tulee korkeintaan tarjousmakkaran kylmiltään työntämisestä vasempaan poskeen sateen kastellessa hiilet lokomäriksi.
Juhannussimaa juodaan varmasti sielläkin. ;)
Jassu yrittää nyt työllistää itseään facen avustuksella. Heitetään ilmaan jokin "jassun ajatelma" ja kerätään sille lukijoita ja kommentteja tyyliin, mitä mieltä olette... nyt on tarvetta kalastaa lukijoita ja keksiä muutakin ajankulua, kun postata vasenta puolta naamaa. EVVK.
Onko jassukka kommentoinut missää missä riksu viilettää vai saako hän enää mitään tietoja siitä suunnasta?Äipän kaa otetaan vaan selfietä kaksistaan.
Onko kuvissa myös surullisen kuuluisa postilaatikkoon jätetty jättimäinen musta hieromasauva?
Paitsi että Woohotin woohottaa koko juhannuksen rintamamiestalon yläkerrassa Oulussa.
Ei kait Oulunsalko ole sen huonompi paikka kesällä kuin Pertti talvella. Sehän se ihmetyttää miksi tosirakastavaiset (jaloin ja puhtain rakkaus) ovat kuukausikaupalla erossa toisistaan. Miten hoidetaan seksuaaliset tarpeet kun välissä on tuhansia kilometriä?
Eiköhän nuo molemmat ole aika taitavia jonkun hätävaran nappaamaan suurimpaan puutteeseen!! ;)
Nykyään moni tyydyttää itseään skypen edessä. Molemmat vaan veivaavat vehkeitään ja katsovat skypestä miten toinen nauttii.
Näin sanoo "kokenut".
Yäk! Ei voi olla enää mitään kaunista katseltavaa! Käytössä jo rähjääntyneet, ja vielä lisänä Jassun arpiset, pitkät tissit! Yäk, YÄK!!
Joo toista se on katsella alle kakskymppistä A-kuppikoon tisseillä varustettua, vielä karvatonta finninaamaa.
Miksi Riku ei ole päässyt mukaan viettämään juhannusta ja nauttimaan Suomen suvesta?
missä on expatti, onko mitään uutta Ausseista?
Aikas noloo siltä rikultakin ettei voi ihan oikeesti ilmoittaa, että suhde on loppu vaan antaa toisen ymmärtää että kohta haetaan?
Katsokaapa Richard Testerin seuraajat Twitterissä. Kaikkiaan 7 kappaletta, ja niistä kolme seksipalvelujen tarjoajaa...Mistähän tämäkin kertoo. #justwondering
se kertoo vain sen, että ovat niin samiksia. Aasianseksisivuilta Richardkin löytyi.
Hahah! Vuoden viisumi hankittiin aivan turhaan. Jassun seksipalvelut ei kelvanneet.
Makkaroiden asettelussa on nähty vaivaa ...
https://www.instagram.com/p/BHCve_GAGKg/?taken-by=jasminmantylaofficial&hl=fi
#kunhansanon #niinmua #munjuhannus #munfood #munlife
Jassu kirjoitti aiemmin että kaukorakkaus: ei kiitos hänelle, siksi seuraa aussia lyhyestä tuttavuudesta huolimatta, onhan ukko hänen elämänsä rakkaus. Valettako se taas olikin? Nyt nyhjätään äitin ja äitin avomiehen kanssa mummonmökin takapihalla. Eikö sillä todellakaan oo omia ystäviä? Omaa elämää? Aina riippumassa äitin helmoissa.
Jasmin ei ihan oikeasti uskalla poistua äitin tontilta edes kauppoihin yksin. Ei uskalla Oulussa, vielä vähemmän Ausseissa, tuvan nurkalta oli käynyt kerran nappaamassa kuvat kadunpätkästä. Sama oli enkuissa. Vaikka luulisi noin huomionkipeän tyypin patsastelevan torilla alvariinsa. Kai se huomiontarve tulee täyteen ainakin melkein noilla instan kuvilla ja seiskan jutuilla.
Missä vaiheessa Jassu unohti leikkiä, että on edelleen Austraaliassa? Eikös hän yrittänyt niin esittää? Ei ole siellä, eikä varmaan käynytkään! Nyt JASSU, pelasta, mitä vielä pelastettavissa on, kerro totuus: ei ollutkaan taas "se suuri, ja aito rakkaus", vaan jäit taas yksin!!