Käsittämätöntä, että kukka-astiat varastetaan Jokipellontie 2;sta. pihalta ja portaan syvenyksestä. (kukat eivät kelvanneet)
Onko kyseessä se uho-serpi vai sen muut juoppokaverit. Ainakin se ukko pyörii nurkissa plokkaamassa milloin mitäkin. Käy muuten päälle jos sitä hätyytetään.( ainakin meidän miehen päälle ylitti tulla)
Silleen näitä matujen kotouttamista! Tereisiin vain kaupungille.
Tämä ukko on ongelma meidän nurkilla.
Hei kuka varastaa kukka-astiat keskustasta.
ama_maa-oma-lupa
2
200
Vastaukset 2
- Vittumitä_ÄMMIÄ
Mikä saatanan juoruämmä sinä olet täällä kenenkään kunniaa loukkaamaan?
Jos sinulta on jotain varastettu niin tee rikosilmoitus lähimmälle poliisiviranomaiselle.
Luuletko että suoli24 keskustelupalstalla tehdään rikosilmoitukset nykyään? - lantinsaa
Voi miten köyhää!
Kai niistäkin jonkut lantin saa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 382231
- 56726
- 41711
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne71532- 62502
- 42500
- 45500
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6487Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh25487Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16484