jos nyt ihan tarkkoja ollaan

niin en minä tiedä onko sinulla tunteita. Sanoit kyllä, että olen mukava. Noin voi sanoa kelle vaan. Et kuitenkaan ole sanonut, että olisit ihastunut tai että haluaisit minut. Olen pohtinut pilalle tämän jutun, aika mennä unille.
4305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No mukava on hän ja ehkä saatan olla ihastunut :)

Äänestä

Sen kyllä kertoisin varmasti hänelle.En vain tiedä sinun ajatuksiasi minusta?.

Äänestä

Turhaa on.

Äänestä

No eihän sitä voi muutakaan sanoa. Niin olis varmaan pitänyt sanoa että oon niin ihastunut että kohta lähtee järki päästä. Mielenvikaista, sanoa nyt sellasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


entiedämitään kirjoitti:

niin en minä tiedä onko sinulla tunteita. Sanoit kyllä, että olen mukava. Noin voi sanoa kelle vaan. Et kuitenkaan ole sanonut, että olisit ihastunut tai että haluaisit minut. Olen pohtinut pilalle tämän jutun, aika mennä unille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu