Vaikka muuten ruma läski oletkin {|}
ikävä sun isoja maitohinkkejä
Yrjööööööö
14388
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Yrjö voisi unohtaa mamin tisulit. Ettei jää mietinä myssyksi.
Toivottavasti hän ei ole noin pinnallinenja idiootti :(
Kannattaa sanoa tuo naiselle heti alkuun niin ei mene tunnit hukkaan.
Harmi kun mulla ei ole sun 4cm pippelii ikävä.
Ja lasillista maitoa varten ei kantsi ostaa koko lehmää?
Ammuuu! 🐮
Sattuko hylkylaikku nokan eteen :P
No hyvä sittehän me ollaan tasoissa! En minäkään kaipaa sun pientä piliä!! Pilin kokoa ei voi muuttaa mutta läskit voi sulattaa laihduttamalla!!
Mikä ihme miehiä oikein vaivaa, kun ne oikein jahtaamalla jahtaa tällaista rumaa ja läskiä, isoa maitohinkkistä naista.HEHHEHHEHHEEE :D Saa hankalempia ja epämiellyttävimpiä pukkia jo mäkeen :D
Tiedättekö mitä on onnellisuus ja mitä on tie onnellisuuteen. Se, että ilkeydenkin keskellä pystyy ajattelemaan hyviä ja kauniita asioita. Täällä palstalla on niin ilkeitä juttuja, olkoon sitten kenelle on.
Tuli mieleen tästä aloituksesta juttu, jossa paljon kiusattu reilusti ylipainoinen kävi lihavuusleikkauksessa ja paino putosi 60 kg. Hän näytti kuvassa hyvältä ja oli itseensä tyytyväinen, mutta kiusaaminen ei loppunutkaan vaan päinvastoin paheni. Kyllä ihmiset osaa olla kateellisia, ilkeitä ja julmia.
(@)(@)
Mansikkii! Pruit pruit HE HEE :D
https://www.youtube.com/watch?v=Fp8DpVXbbFg
Ammuu ammuu ammuuu,,
https://www.youtube.com/watch?v=TcXQtsCByHs
Siks mä palstalla pysynkin, sun tarvi kärsiä :/ Hoitaisin kyllä ulkonäköä tosi huolellisesti, jos mulle sellanen olis annettu :)