Poikaystäväni ja minä olemme olleet jo jonkin aikaa vakavammin yhdessä ja olemme yrittäneet koittaa yhdyntää (molemmat jo muutamia kertoja kokeilleet ennen ) . Kaikki toimii aluksi hyvin, käsipelillä molemmat kiihottuvat ja poikaystävän stondis tulee mutta kun poikaystävä saa asetettua kortsun paikoilleen, ja rupeaa lykkimään se toimii n. 3min kunnes stondis katoaa... Käsipelillä sen saa joskus takaisin mutta taas käy sama juttu parin minuutin jälkeen.. Ja lopuksi poikaystävä ei edes halua enää yrittää kun stondis ei vain tule enää.
Neuvoja avuksi???
Neuvoja avuksi???
Vastaukset 1
Vanhimmat
Työpaineet, unirytmi, fyysinen liikunta, onks ne kohdilla? Itelle on pari kertaa käynny näin et ku on liian levellä rintamalla ruvennu säätää, niin luonto otta oman takaisin.
Suuseksi puolin ja toisin, eli vanha hyvää 69 kehiin. Mut ekaana check et ne unet on nukutu ja ei oo liika stressiä kehiissä.