Olen jo kauan ajatellut erästä harmaahiuksista miestä,
ohimennen vaihdettu pari sanaa joskus.
Hän yleensä kysyy jotain.
Asumme lähellä toisiamme.
Tulemmeko tutustumaan toisiimme? Ja haluaisiko hän tutustua.
Jokin hänessä vetoaa, ja vaistoan hänen olevan empaattinen ihminen.
Kiitos.:)
ohimennen vaihdettu pari sanaa joskus.
Hän yleensä kysyy jotain.
Asumme lähellä toisiamme.
Tulemmeko tutustumaan toisiimme? Ja haluaisiko hän tutustua.
Jokin hänessä vetoaa, ja vaistoan hänen olevan empaattinen ihminen.
Kiitos.:)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Väh "elämäntapaintiaaneja olemme kummatkin :) Näkyykö sellaista elämässäni ihan suhteeksi asti?
Taitaa olla varattu,samanikäisen ,muutaman vuoden nuorempaan vaaleaan naiseen,välimatkaa hieman mutta muuten ovat pitäneet tiivistä suhdetta.Ulkokultaisuus ei aina kerro persoonasta,millainen oikeasti on.Aika peto mieheksi.
Aitous vaikka luonnonkansojen mukainen sellainen on aina hyvä merkki erilaisissa ihmissuhteissa. Teillä on tälläistä luonnollista yhteyttä, ja tiedä lopulta mille tasoille se voikaan kehittyä välillänne.
Tässä on mahdollista suuriin tunteisiin ja iloon. Voi vaikka olla että luonnonhenget ovat teidät tuoneet yhteen. Kyse on siitä, että elämä tarjoaa mahdollisuuksia, jotka kuuluu ottaa vastaan. Ei ole syytä jännittää, vaan lähteä mukaan polulle, ja katsoa mitä siitä seuraa. Monet tilaisuudet jäävät siihen, että ollaan lopultakin liian varauksellisia, mihin ei pitäisi olla mitään syytä tässäkään tilanteessa.
Anna järjen ja intuition kuljettaa, tämä ihmissuhde on merkki mahdollisuudesta lisätä tasapainoa paitsi omassa elämässäsi, niin myöskin laajemmassa mittakaavassa, siis lisätä tasapainoa ja rauhaa ympärillesi. Ja tarvitseeko lopultakaan muuta kuin olla luonnollinen !