Löytyiskö ketään mun tapaista 20.4 syntynyttä.
Olis kiva jutella.
Olis kiva jutella.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siinä sulle juttuseuraa.
Onko se Hitler syntyny 20.4. Minun serkku on syntynyt just tuolloin.Hah. Nyt mä voin joskus keluilla sille.Minä olen syntyny 3.2 ja minä olen horoskoopissa vesimies.
20.4 syntynyt alkaa olla jo härän puolella. Sun kannattaa tehdä kartta sivulla www.astrologiakeskus.com tarvitset syntymäkellonajan. Voipi olla ettet ole oinas vaan härkä.
oon syntynyt 20.4 ja aivan varmasti oinas.
Sä oot nainen ja oinas.Olisko susta edes keskusteleen,vai aletaanks heti tappeleen.Minä olen Neitsyt.En siedä sun ilkeyttäsi, ylimielisyyttäsi,tai vapisemista mun edessä. Sä nyrsäät varmaan joka päivä hammaslankojes kaa. Onko sulla monta hieromasauvaa?Mulla on oikeeta munaa.Minä tiedän,sä tykkäät lässynä olla koko ikäs.Osta banaaneja kaupasta ja hoida ittes kuntoon.Mulla on kovat nyrkit ja viisas pää.
Kyl huomaa että nina on neitsyt, kuvittelevat olevansa viisaita. Vanhemmiten vainoharhaisia. Neitsyet eivät kuuntele yhtään vaikka varsin hyvin käy aina ilmi että taas oinas tiesi. Neitsyet ovat ylistressaantuneita ilmavaivaisia valittajia. No kyllä oinaskin osaa olla ärsyttävä muille osapuolille, kyllähän se ärsyttää kun joku tietää kaiken ja tietää aina mistä puhuu. Mutta neitsyt on totaalinen häviäjä, Nina, yritä vain hyväksyä se äläkä jauha tyhjää :)
Tässä yksi 20.4. syntynyt tyttö vm-79 :)
olen syntynyt tuolloin. vuosi oli 70-luvun alkua.