Olen varhaiskeski-ikäinen nainen, ja minua kiihottaa ajatus sellaisesta tilanteesta, että muut katsovat, kun harrasta seksiä. Ja olen tätä myös kokeillut. Onko muilla samanlaisia fetissejä ?
Haluan, että muut katsovat, kun harrasta seksiä.
18
836
Vastaukset
- Pornoo
rupea pornomalliksi...
- hou
Olin just samaa kirjoittamassa... jos muuten olisi edellytyksiä, niin tuollainen Milf- ikäinen olisi kovaa tavaraa noilla markkinoilla.
- nytneontaassiellä
Tuossa naapurissa on pariskunta, nuoria tosin. Menevät kesäaamuisin terassille touhuamaan, vaikka tietävät, että naapurit katselee.
- roped
Läheltä liippaa.
Olen päissäni fantasioinut tilanteella jossa domina on sitonut minut perusteelliseen hogtied pakettiin ja laittanut minut lattialle katsomaan kun hän käsittelee, nöyryyttää, ruoskii ja lopulta sitoo uhrinsa. Kyllä minua kiihoittaa seksi muiden katsellessa.
- Riikka31
Tässä on jotain kyllä kiihottavaa. Poikaystävän kanssa toisinaan hakeudutaan sellaiseen tilanteeseen että joku todennäköisesti näkee. Muutama kerta on oltu esim Kustaanmiekan kalliolla kun ruotsinlaiva ohitaa sen. Tietysti minulla on ollut vaatteita mutta ilman puseroa ja hame kasassa ja tietenkin suuret aurinkolasit. Meille on vilkutettu ja luulen että myös on kuvattu. Asento on ollut sellainen, että näkee kuinka se uppoaa minuun.
Kyllä ollut mielessä, sekä katselijana että osallistujana... halukkaita naisia kokeilemaan kanssani?
- Kovaa-viihdettä
Mihin niitä naisia tarvitset? Kaksi miestä ja siinä on viihdettä kylliksi.
- parifantasia
Minun vaimolla on vähän samanlainen fantasia.
Tavallaan se on lainattu Emmanuel elokuvasta jossa hän rakasteli useamman miehen katsoessa kun miesjoukosta yksi voitti vapaapaini ottelun.
Fantasia ajatuksena olisi että miesjoukko pelaisi korttia ja panokseni olisi vaimoni ja voittaja saisi seksiä vaimolta siinä lattialla muitten katsoessa. - heijari-ville
joo olis kiva kattoo kun joku isomuna vetää milffiä perseeseen niinn että paska roiskuu
- sidottunatuoliin
Itse olisin sidottuna innoissani, kun olisi sellainen pariskunta joka tykkäisi leikkiä kolmanne ollessa jumissa ettei voi tehdä mitään.
- Santtu-M
Kyllä minulla seisoo, vaikka olisi katselijoitakin. Kaveriporukalla on joskus viety donna tai pari harjoituskämpälle ja olen näyttänyt mallia nuoremmille!
- Nakurannalle
Mene ns. nakurannalle. Siellä julkinen seksi on tapana.
- Lingerielovers
Liity ihmeessä tänne www.zoig.com
Meidän fetissit löytyy täältä
http://www.zoig.com/profile/lingerielovers - Hyvinkin-pyhää
Miten harrasta se seksisi on?
- Riikka31
Itseäni ajatus on aina kiehtonut. Mutta ei ihan julkisesti eikä ilman vaatteita. Sen pitäisi näyttää ihan sattumalta ja katselijalle se tulisi ihan yllätyksenä. Joskus on tehty niin kerrostalon autokatoksessa ja säikäytetty joku ohikulkija. Jäähallin parkkipaikalla on myös tehty sitä autossa, niin että muutama ihminen on jäänyt hetkeksi tuijottamaan.
- Senaapurinmies
Kyllä kiihottaa, me rakastellaa joskus verhot auki ja valo sängynpäädyssä niin että vastapäisen kerrostalon ylemmistä kerroksista on suora näköyhteys areenalle, ja olen huomannut joskus parissa ikkunassa katselijan ja silloin kiihotuin niin valtavasti että meinaan lauveta pelkästä tiedosta että katsellaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks2094640Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1083390Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per881887Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va141450Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181346Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20271273Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2601240- 521210
Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi131159- 551099