Nyt tietenki sun pitää olla

joka paikassa vaikka et oo ikkää ennenkää ollu, niinkö????
8277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Minusta on moneksi :)

Äänestä

Kesä saa hullaantumaan minutkin, mutta kun syksy koittaa painun taas kolooni. Ja saat olla rauhassa :)

Äänestä
  • lähetäänkös torikaffeille, kesävillitys?

    Äänestä

Tottakai kohta mennään nauttimaan luonnosta:)

Äänestä

Mä oon kyllä erakoitunut nyt.

Äänestä

Hah hah, ei se hän ole vaan ne apinat vain pelleilee. Ihan turhaan. Lapsellisia, turhautuneita ja estyneitä miehiä. Kyllä ne erottaa kun tarkkaan katsoo, nyt kun tietää että pitää erottaa.

Äänestä
  • Älä nyt oo tuommoinen...mennää kaffille, jubaillaan vähän kesän kunniaksi

    Äänestä

Arvasin. Näinhän mä sut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toivottavastiet kirjoitti:

joka paikassa vaikka et oo ikkää ennenkää ollu, niinkö????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu