Missä Pelle Hermannin isät?

Eikö Porissa ole yhtään yh-isää? Olen käynyt puistossa lähes päivittäin lapseni kanssa ja vain äitejä on paikalla. Muutama mies joskus harvoin ja muutama silmäkarkkikin..missä te olette? ;) Tulkaa leikkimään.
5203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pelle Hermannilla on vain yksi isä, toisin kuin sinun lapsellasi, jolla oli toistakymmentä isäehdokasta.
En tiedä miksei Ojasen Simo käy puistossa.

Äänestä

Annatko pillua jos tulen?

Äänestä

Hehe, en mää pimpsaa anna ääliöille, kivalle saatankin antaa. Riippuu siitä, että miten leikkiminen sujuu.

Äänestä
  • Aivan. Onnistunut esileikki on yhtä tärkeää kuin itse yhdyntä.

    Äänestä

  • Jaa no ei väkisin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Singlemama kirjoitti:

Eikö Porissa ole yhtään yh-isää? Olen käynyt puistossa lähes päivittäin lapseni kanssa ja vain äitejä on paikalla. Muutama mies joskus harvoin ja muutama silmäkarkkikin..missä te olette? ;) Tulkaa leikkimään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu