Kuinka iäkkäät maturet antaa vielä naida itseään peräsuoleen?
Vanhin naisen anaali jota oot nussinut?
24
3390
Vastaukset
- Kuu_Helo
vanhaan suoleen
- Vastausontässä
42 v nainen on vanhin, nuorin taas 33 v.
- hanurimies
kyllä oon 80 vieläpä tiukkaa hanuria vetäny ja lastit sisään
- Näintäällä
Vähän päälle 40 oli vanhin, 16 nuorin.
- lskdölkflögkd
No enpä ole heidän anaalinsa ikää kysellyt.
- Näintäällä
Anaali on yleensä kutakuinkin saman ikäinen kuin kantajansakin ja kyllähän sitä aika usein tulee kyseltyä tytön ikää.
- Hyvääteki
19 nuorin ja 60 vanhin
- peppuman
nuorin 17 ja vanhin 76
- Anaaliniloja
Äitiäni olen vedellyt anaaliin, se on 53
- peppusetä
Eipä mua naisten iät kauheasti ole kiinnostaneet, mutta arviolta vähän päälle viisikymppiset ovat vielä ilolla kalua peppuunsa ottaneet.
- pepputäti
Olisko toivoo?Mä en ole koskaan saanu,vähän yli jotain ja ilolla antaisin varovasti kokeilla eka kerran:) Ukolleni ei tulis mieleenkään.
- poitsu44
Mistäpäin pepputäti on?
- Savo_karjalan_ukko
pepputäti kirjoitti:
Olisko toivoo?Mä en ole koskaan saanu,vähän yli jotain ja ilolla antaisin varovasti kokeilla eka kerran:) Ukolleni ei tulis mieleenkään.
Kyllä iloista antajaa aina autetaan :) SavoKarjalan ukko nusasee kyllä!
- leslait
Viisvitonen otti pelkästään pyllyyn, oli se hurja.
- Ekspertti_
Nuorin 18, vanhin 98 vuotta
- peku8
Nuorin 24, vanhin 65 vuotta
- Roikkuvainen
Onko löylykauha jäänyt ihan ilman persettä, saatika pillua. Voi raukkaa, yksin runkkaa raukkaparka ja taitaa myös yksin jäädä.
- Omaikä34
Nuorin 17 ja vanhin 48. Ja ne on ainoat kerrat.
- onminullahaalari
21-33
- OpiskelijapoikaTurusta
48-vuotiasta, viimeksi maanantaina, takaapäin panon jälkeen kun olin jo melkein tulossa, äiti pyysi että panisin häntä anaaliin ja tulisin sinne. Kilttinä poikana minä tietenkin tottelin :)
- Ricste42
Taitaa olla nuorten naisten touhuja tuo peppuseksi.
Kymmenen vuotta sitä vaimon kanssa satunnaisesti harrastettiin, mutta nyt on viime kerrasta vierähtänyt aikaa jo yli 8 vuotta....ei kuulemma enää kiinnoista. Suihinkaan ei enää ota kuin pari kertaa vuodessa.- äölknjj
Oikeat homot bylsii toisiaan perseeseen ei heterot...näitä kaappihomo hönöjä riittää
66 vuotias on vanhin, 24 vuotias nuorin
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2363111
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?132877Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n232136Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari262068Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa641937Sofia Virta SUURI POLIITIKKO
Osallistumalla Erikoisjoukkoihin nostaa Vihreät kauaksi ohi perussuomalaisista, joka on muutenkin hajoamassa omaan mahdo731699Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh261555Mitä ikävöit eniten ikäväsi kohteesta?
Rahaa, turvallisuutta, kauniita katseita,seksiä, läheisyyttä vai jotain muuta?1151404Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr271340Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http241221