Henkinen johtaja valehteli

Fennojen henkinen johtaja kävi Suomessa kertomassa valheitaan



http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016070421842661_uu.shtml
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Fennon tror på lögner och ljuger själv likväl.

Äänestä

Epätoivoinen provoavaus taas svekohörhöltä!

Jo fennomaani-nimityskin kertoo älylliselle olennolle, että hän on nimenomaan ja vain Suomen edun asialla.

Ja svekomaani-nimitys kertoo, että hän on Ruotsin asialla eli on maanpetturi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


GunderBryman kirjoitti:

Fennojen henkinen johtaja kävi Suomessa kertomassa valheitaan



http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016070421842661_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu