kalliimpi kuin qassu, not good
Vastaukset 6
- kallis-kallis-kallis
Ylihinnoiteltu kiesi. Ei tule mitään myyntimenestystä noilla hinnoilla.
- Myynti.sakkaa
Tojo on näyttänyt hinnoittelunsa linjan. Samaa autoa myydään 15.000€ kalliimmalla kuin Subaru.
Aika paljon on ilmaa hinnoissa ja terolta viedään tuhkatkin pesästä.
Hölmöläiset maksaa.- hölömöjen.hommaa
Aivopieru? Onko tässä nyt puhe autosta jonka nimi on Toyota Ateca? Vai mistä tässä on puhe?
- fkfjhfhfdhd
hölömöjen.hommaa kirjoitti:
Aivopieru? Onko tässä nyt puhe autosta jonka nimi on Toyota Ateca? Vai mistä tässä on puhe?
Seat vain kovin yhteneväinen ulkoisesti arvostetunTiguanin kanssa joka pesee kyllä jo väsyneen Nissanin jossa kuitenkin kuoret peittää pienen perheauton tekniikan.
- YlihintainenAteca
Joo, ajatus ei ole noissa hinnoissa lähelläkään Eurooppa-hintoja (alk.19900e), varsinkin, kun Mitsu ja Nissan työntää markkinoille kesätarjousta olantakaa. Ohi meni tuo ostos , ainakin multa.
- YlihintainenAteca
Jäi sanomatta, että en lähde edes katsomaan Atecaa noilla hinnoitteluilla-OVER and OUT
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 91697
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671078Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.262953- 70814
- 63778
- 75741
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22686Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69651Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138647- 42609
- 62606
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32588Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?118568- 55538
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.42524- 48519
- 38509
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40503Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20488- 30483