sähkökaavio

mistähän löytyis swiftiin sähkökaavioita?
1233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Swift ja metro suzuki kirja ainaki -90 luvun alun autotTikkurilan kirjastossa.( näytti olevan nyt lainassa) Kysy jos saan jotain selville omasta kopiostani?Itse katsoin just ,kun hajos monitoimikytkin ratin alta(sain tietää, ratti irti 17 mm hylsy):kytkin toimii, siten että virrat tulee kummallekin lyhdylle omien sulakkeiden kautta, ja kytkin maadottaa lyhyet ja pitkät......;liitin on 2 johtonen, keltanen liitin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oho kirjoitti:

mistähän löytyis swiftiin sähkökaavioita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu