Kulttuurivaihtoa Kuubasta?

Kaikki alkoi tupakkapaikalta, siis naisen raiskaus lentopallomaajoukkueen voimin.

kaikki alkoi tupakkapaikalta
5105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mistteepä tuonnii tiijjät, vae onko se ämveelehti tuas näättännä hyvvee esmerkkijä luatujournalismissa:D:DXD

Äänestä

Suvaitsevainen nainen päätti levittää jalkansa kuubalaiselle. Jokaisella on oikeus antaa kenelle huvittaa.

Äänestä
  • vähän karannu pojilta vai toteuttivatko vain Suomisuvakin fantasioita, sellaista gangbangia. Katumuksen hetkellä sitten ilmoitti että väkisinhän ne pojat pani.

    Äänestä

Kaikki alkoi tupakkapaikalta? Hah, (tähänkin) onkelmaan on heti ratkaisu: kielletään tupakkapaikat, eiku heeei! kielletään tupakointi. Problem solved.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mamuton kirjoitti:

Kaikki alkoi tupakkapaikalta, siis naisen raiskaus lentopallomaajoukkueen voimin.

kaikki alkoi tupakkapaikalta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu