Hei porkkanapää tyttö

Onko miehesi nielaissut jalkapallon?
6176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Hän on nainen ja raskaana, minä taasen olen porkkanapäinen mies.

Äänestä
  • Mulle sanottiin pienenä, että punatukkaiset eivät pääse taivaaseen:)

    Äänestä

Tänään näin ihka aidon punapään. Pienen noin 4 vuotiaan pojan jolla oli punapikmenttinen tukka ihan aidosti. Ei ollut mistään purkista.

Se oli harvinainen näky. Aidot porkkanapäät ovat harvinaisuus.

Äänestä
  • Ei ole harvinaista. Älä puhu shaibaa asioista, joista et selvästi ole perillä.

    Äänestä

  • Joo odottaa kaksosia se mies.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitahähtäh kirjoitti:

Onko miehesi nielaissut jalkapallon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu