Risto keitin just

munia, tuutko munalle. ;))????
568
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tahtoisin kyllä, koska on nälkä...........

Äänestä
  • Millaisesta munasta pidät?

    Äänestä

  • oletkokaikruokainen kirjoitti:

    Millaisesta munasta pidät?

    Kakkaisesta joka valuu löysänä ulos miehen peppureijästä.

    Äänestä

  • oletkokaikruokainen kirjoitti:

    Millaisesta munasta pidät?

    Kovasta.... Ja lämmöstä sykkivästä.... <3

    Äänestä

  • Ai että kun ihania vastauksia, mutta kiitti vaan kiimaiset kahelit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TuuuNyyyyy kirjoitti:

munia, tuutko munalle. ;))????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu