Miten meille käy

Missähän tilanteessa olemme puolenvuoden päästä mies?
5375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sinä ruikutat yhä täällä ja miehellä on seurustelukumppani

Äänestä

Meillä oli 5 vuoden sopimus. Ensi vuonna tulisi 5 vuotta täyteen mutta luovutin. Olen mitätöity suosiolla.

Äänestä

Pidemmällä nainen silloin ollaan. Huomattavasti pidemmällä.

Äänestä

Toivottavasti hyvällä alulla ja me!!

Äänestä

En tiedä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sustatykkäänpaljon kirjoitti:

Missähän tilanteessa olemme puolenvuoden päästä mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu