Hei hei mitä kuuluu?

Sä et tiedä miltä mun pillusta tuntuu...??
7207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ei ehkä hyvältä....yritin kyllä äsken kaikkeni ajatella että tuntuisi mahdollisimman hyvältä kun runkin menemään..

Äänestä
  • Aika kuivalta vaan tuntuu...:)

    Äänestä

  • piirakansorkkija kirjoitti:

    Aika kuivalta vaan tuntuu...:)

    sä tartteisit vähän nyt apuvoimia kyllä...heiii...mä tietäisin erään

    Äänestä

No hei hei miltä siellä tuntuu älä nyt jaksa eukko hakea huomiota näin helevetin typerillä jutuilla.Laita kuva Rattoon tai Jalluun jos se helpottaa..

Äänestä

Kerro vähän miltä siitä tuntuu nyt ? Minullakin outoja tuntemuksia siellä ja olen mies ilman...

Äänestä
  • Kivasti sykkii ja märkii, varmaan verenmyrkytys.

    Äänestä

Haluisitko? Laita viestiä ni tuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VaiTiedätkö kirjoitti:

Sä et tiedä miltä mun pillusta tuntuu...??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu