Eiks me voitais olla

Lapseton pariskunta. Asutaan vaikka loftissa.
4262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä sillä olen unelmoinut loft-asunossa asumisesta ja en halua myöskään tehdä lapsia. Missä päin suomea ajattelit tämän loft asunnon sijaitsevan.

Äänestä
  • Oulussa tietty. Täällähä oon asunut koko pienen ikäni.

    Äänestä

Hyvin todennäköisesti tuun olemaan lapseton sinkku. En oo monelle kertonut, mutta todennäköisyys saada lapsia on mulle ehkä 1/100 aloitin hormonihoidot, koska oon niin vanha. Sisimmässäni silti tiedän ettei niin tule koskaan käymään. Ehkä saan vielä joskus adoptoida lapsen, en tiiä... Haluisin kyllä kasvattaa jonkun. Luulen, että siitä naperosta vois kasvaa ihan hyväkin ihminen vielä. Ainakin antaisin sille kaikkeni <3

Äänestä

Tämän illan paljastuksille sain jo itseni pelokkaaksi etten varmaan hengitä koskaan mihinkään suuntaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomenkoditetc kirjoitti:

Lapseton pariskunta. Asutaan vaikka loftissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu