välillä tunnen ärtymystä

jopa vihaa mutten sinua kohtaan. tuntuu kuin olisi jossain köysissä niin ettei elämä koskaan ala.... kuinka se olisikaan mitään ilman sua sillä rakas "isosiskoni" tänään tahdon sua taas enemmän kuin ehkä koskaan...voi luoja kuinka kaipaan sua ja sitä hekumaa jolla aistisin sua eläisin hengittäisin kaikin tavoin saamatta tarpeeksi...toiveajattelua
17409
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Saman tunteen äärellä ollut itsekin...sitä turhautumisen määrää on vaikea sanoin kuvata.

Äänestä
  • rehellisesti sanottuna mikä loppupeleissä estää meitä pääsemästä toistemme syliin? vai onko jännite vain niin valtava että se on siksi tälläistä....mä kyllä ainakin varmaan tärisisin sun lähellä..

    Äänestä

  • ap------ kirjoitti:

    rehellisesti sanottuna mikä loppupeleissä estää meitä pääsemästä toistemme syliin? vai onko jännite vain niin valtava että se on siksi tälläistä....mä kyllä ainakin varmaan tärisisin sun lähellä..

    Ei kai lopulta mikään. Mielenkiintoista, että käytät tuota termiä kuvaamaan tunteiden purkautumista, koska olen aivan samaa ajatellut, tärinää ja vapisemista..

    Äänestä

  • Kokoajan kirjoitti:

    Ei kai lopulta mikään. Mielenkiintoista, että käytät tuota termiä kuvaamaan tunteiden purkautumista, koska olen aivan samaa ajatellut, tärinää ja vapisemista..

    tärinää ja vapinaa kyllä...ikään kuin enteillen jotain aktivoituvaa tulivuorta jossa on purkautumassa valtavasti energiaa...mä suorastaan räjähdän siihen paikkaan tai mulla....

    Äänestä

  • Niin...;) pitkä odotus on palkittava... ja onhan tämä melkoista parodiaa täällä, siitä huolimatta jutut menee niin yksiin, että oikeastaan tuntuu kiduttavalle olla sen ajatuksen äärellä..

    Äänestä

  • Kokoajan kirjoitti:

    Niin...;) pitkä odotus on palkittava... ja onhan tämä melkoista parodiaa täällä, siitä huolimatta jutut menee niin yksiin, että oikeastaan tuntuu kiduttavalle olla sen ajatuksen äärellä..

    totta. sitä yrittää tehdä kokoajan jotain pysyäkseen järjissään. mutta jatkuvasti ajatukset on vain meissä silleen...totta kai se on upeaakin mutta kiduttavaa tosiaan. ja koska seksi on ajatuksissa ja itse harrastettunakin aina kuitenkin melkoinen turbulenssi niin jatkuvasti ajateltuna se on aika raskasta että pyörryttävää olla jatkuvasti sellainen...kun sillekään ei edes voi mitään...sellaista se on ollut jo vuosia...olen vain kiikissä niin etten osaa sitä kuvailla...samaan aikaan surullinen että hirveän onnellinen

    Äänestä

Ootko muuten ihan terve, kun tänne juttelet kuin kaivattusi olisi täällä? Voin vakuuttaa, että on jo kaukana susta, jos tällaista jatkat.

Äänestä
  • Kyllä kaivattu eiku vainottu aikoo pysyä aivan helvetin kaukana.
    Nämä kirjoitukset ja tunkeileva käytös irl eivät ole tervettä nähneetkään.

    Äänestä

kuinka huojentavaa että puit sen sanoiksi niin että lukiota käymätönkin ymmärsi

Äänestä
  • Hahhahaa :D :D juuri näin, on se jalo kaveri

    Äänestä

Samat tuntemukset Täällä. Alan jopa vihata sua pikkuhiljaa. Joten Anna mennä.

Äänestä

Onko tämä n-n vai vanhemmalle naiselle?

Äänestä

täriskää ne tunteenne nyt vaikka imuroimalla, käymällä ulkona, syömällä hyvin, nukkumalla riittävästi ja olemalla pois tämän leipäpuunne luota

Äänestä
  • Itse olen laittanut tälle aamulle sämpylätaikinan kohoamaan, jumpannut, pessyt pyykkiä jne. mistä sinä tiedät, mitä kukakin on jo ehtinyt tekemään? Joku voi vilkaista palstaa aina sopivassa välissä, ei se paljon aikaa vie. Mukavaa päivää aloittajalle ;) ja muillekin.

    Äänestä

Isosisko? Hyi vittu

Äänestä

hyvin kuvattu suhdetta varattuun..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turhautumista kirjoitti:

jopa vihaa mutten sinua kohtaan. tuntuu kuin olisi jossain köysissä niin ettei elämä koskaan ala.... kuinka se olisikaan mitään ilman sua sillä rakas "isosiskoni" tänään tahdon sua taas enemmän kuin ehkä koskaan...voi luoja kuinka kaipaan sua ja sitä hekumaa jolla aistisin sua eläisin hengittäisin kaikin tavoin saamatta tarpeeksi...toiveajattelua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu